![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pappy | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Jun 19, 2009
Location: Carlisle, Kentucky, USA
|

| 55 | The Long Goodbye (1973) - Aug 08, 2011 |
| 85 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Nov 21, 2010 |
| 90 | Megamind (2010) - Nov 21, 2010 |
| 65 | From Hell (2001) - Aug 21, 2010 |
| 70 | The Men Who Stare at Goats (2009) - Apr 18, 2010 |
| 66 | Date Night (2010) - Apr 18, 2010 |
| 85 | Bedtime Stories (2008) - Mar 11, 2010 |
| 65 | Adventureland (2009) - Feb 01, 2010 |
| 62 | Capote (2005) - Feb 01, 2010 |
| 60 | There Will Be Blood (2007) - Jan 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |