![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
papstar | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2011
Location: USA
|

| 86 | The Birdcage (1996) - Oct 03, 2011 |
| 96 | Raising Arizona (1987) - Oct 03, 2011 |
| 88 | The Graduate (1967) - Oct 03, 2011 |
| 90 | Once Upon a Time in America (1984) - Oct 03, 2011 |
| 93 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Oct 03, 2011 |
| 52 | The Flintstones (1994) - Oct 03, 2011 |
| 83 | Australia (2008) - Oct 03, 2011 |
| 73 | Batman & Robin (1997) - Oct 03, 2011 |
| 61 | Happy-Go-Lucky (2008) - Oct 03, 2011 |
| 83 | Madagascar (2005) - Oct 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |