![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
para618 | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|

| 35 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | We Were Soldiers (2002) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Hulk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 35 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Meet the Fockers (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Mr. Deeds (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Planet of the Apes (2001) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Pearl Harbor (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |