![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paraclete | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2010
Location: USA
|

| 98 T10 | My Fair Lady (1964) - Feb 21, 2010 |
| 98 T10 | The King and I (1956) - Feb 21, 2010 |
| 98 T10 | Fiddler on the Roof (1971) - Feb 21, 2010 |
| 90 T7 | THX 1138 (1971) - Feb 21, 2010 |
| 86 T5 | I, Robot (2004) - Feb 21, 2010 |
| 93 T9 | Heat (1995) - Feb 21, 2010 |
| 83 T3 | Mulholland Drive (2001) - Feb 21, 2010 |
| 92 T8 | First Knight (1995) - Feb 21, 2010 |
| 88 T5 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Feb 21, 2010 |
| 85 T4 | Almost Famous (2000) - Feb 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,069,000 Movie Rankings and Counting... |