![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paradox | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2010
|

| 95 | Snatch (2000) - Sep 26, 2010 |
| 90 | Taken (2009) - Sep 25, 2010 |
| 90 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Sep 25, 2010 |
| 90 | The Bourne Ultimatum (2007) - Sep 25, 2010 |
| 90 | The Bourne Supremacy (2004) - Sep 25, 2010 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Sep 25, 2010 |
| 70 | The Godfather: Part III (1990) - Sep 25, 2010 |
| 80 | The Godfather (1972) - Sep 25, 2010 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Sep 25, 2010 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Sep 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |