![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paradoxsoc | |
![]() |
Movie Buff - 228 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2008
Location: Elk Grove Village, Illinois, USA
|
|
Message Sent!
Bio: nah
| |

| 58 | Pan's Labyrinth (2006) - May 06, 2011 |
| 75 | Happy Gilmore (1996) - May 06, 2011 |
| 30 | Wall Street: Money Never Sleeps (2010) - Apr 14, 2011 |
| 84 | Religulous (2008) - Apr 09, 2011 |
| 84 | The Social Network (2010) - Mar 25, 2011 |
| 89 | The Hours (2002) - Mar 18, 2011 |
| 65 | Toy Story 2 (1999) - Mar 11, 2011 |
| 76 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Mar 11, 2011 |
| 69 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Mar 11, 2011 |
| 81 | Slumdog Millionaire (2008) - Mar 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |