![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paraxialray | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Mar 13, 2008
Location: USA
|

| 86 | Apocalypse Now (1979) - Jul 18, 2010 |
| 82 | The Truman Show (1998) - Jul 18, 2010 |
| 72 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jul 18, 2010 |
| 79 | Cube (1997) - Jul 18, 2010 |
| 75 | Quantum of Solace (2008) - Jul 18, 2010 |
| 89 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Jul 18, 2010 |
| 30 | 10,000 B.C. (2008) - Jul 18, 2010 |
| 79 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Mar 13, 2008 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Mar 13, 2008 |
| 88 | A Clockwork Orange (1971) - Mar 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |