![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pari- | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: May 8, 2011
|

| 75 | Titanic (1997) - Nov 16, 2011 |
| 70 | Water for Elephants (2011) - Jun 27, 2011 |
| 78 | Rio (2011) - Jun 27, 2011 |
| 74 | Equilibrium (2002) - Jun 27, 2011 |
| 78 | Paul (2011) - Jun 27, 2011 |
| 86 | Source Code (2011) - Jun 27, 2011 |
| 92 | Limitless (2011) - Jun 27, 2011 |
| 90 | Shutter Island (2010) - May 08, 2011 |
| 88 | The Number 23 (2007) - May 08, 2011 |
| 89 | Sherlock Holmes (2009) - May 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |