![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
parliafunk | |
![]() |
Cinema Addict - 1002 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2012
Location: USA
|

| 85 | Hedwig and the Angry Inch (2001) - Feb 18, 2012 |
| 80 | Killer of Sheep (1977) - Feb 18, 2012 |
| 85 | Fletch (1985) - Feb 15, 2012 |
| 75 | The Edge (1997) - Feb 15, 2012 |
| 80 | My Winnipeg (2007) - Feb 15, 2012 |
| 80 | Spun (2002) - Feb 15, 2012 |
| 85 | Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Feb 15, 2012 |
| 85 | L'Enfant (2005) - Feb 15, 2012 |
| 80 | Dazed and Confused (1993) - Feb 15, 2012 |
| 90 | Modern Times (1936) - Feb 15, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |