parsinomy

parsinomy
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2007
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 19% Seabiscuit (2003) - Rated 12 Apr 2007
98 99% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 12 Apr 2007
90 90% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 12 Apr 2007
60 12% Independence Day (1996) - Rated 12 Apr 2007
88 83% Red Eye (2005) - Rated 12 Apr 2007
87 78% Phone Booth (2003) - Rated 12 Apr 2007
68 19% What About Bob? (1991) - Rated 12 Apr 2007
79 48% Cellular (2004) - Rated 12 Apr 2007
65 17% Cliffhanger (1993) - Rated 11 Apr 2007
85 70% Domino (2005) - Rated 11 Apr 2007