![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
partho | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2009
Location: Sweden
|

| 85 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jan 09, 2009 |
| 85 | The Animatrix (2003) - Jan 09, 2009 |
| 95 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Jan 09, 2009 |
| 78 | Christmas on Mars (2008) - Jan 09, 2009 |
| 80 | Show Me Love (1998) - Jan 09, 2009 |
| 87 | WALL·E (2008) - Jan 09, 2009 |
| 75 | Metropolis (1927) - Jan 09, 2009 |
| 80 | Rain Man (1988) - Jan 09, 2009 |
| 95 | Contact (1997) - Jan 09, 2009 |
| 75 | The Fifth Element (1997) - Jan 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |