Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pascioglu
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2010
Location: ankara, Turkey
Recent Rankings
85 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Oct 17, 2010
80 Antichrist (2009) - Oct 17, 2010
89 Life Is Beautiful (1997) - Oct 17, 2010
85 Arizona Dream (1993) - Oct 17, 2010
80 Requiem for a Dream (2000) - Oct 17, 2010
80 Bes vakit (2006) - Oct 17, 2010
98 Blow-Up (1966) - Oct 17, 2010
80 Faust (1926) - Aug 12, 2010
85 Umut (1970) - Aug 12, 2010
90 Zeitgeist: The Movie (2007) - Aug 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pascioglu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?