![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pat1801 | |
![]() |
Film Freak - 500 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2009
Location: Switzerland
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Bad Boys (1995) - May 01, 2010 |
| 70 | Escape from L.A. (1996) - May 01, 2010 |
| 75 | Rocky (1976) - May 01, 2010 |
| 85 | The Departed (2006) - May 01, 2010 |
| 90 | Whatever Works (2009) - Apr 25, 2010 |
| 85 | Swimming Pool (2003) - Jan 24, 2010 |
| 80 | Out of Sight (1998) - Jan 24, 2010 |
| 70 | The Jewel of the Nile (1985) - Jan 24, 2010 |
| 80 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Jan 24, 2010 |
| 75 | Enemy of the State (1998) - Jan 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |