Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
patan
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2011
Location: Ankara, Turkey
Bio: I am a photographer :)
Recent Rankings
94 Shaun of the Dead (2004) - Oct 07, 2011
75 Powder Blue (2009) - Oct 07, 2011
78 Millions (2004) - Oct 07, 2011
77 Love Me If You Dare (2003) - Oct 07, 2011
94 Labyrinth (1986) - Oct 07, 2011
80 District 9 (2009) - Oct 07, 2011
91 Cashback (2006) - Oct 07, 2011
85 Edward Scissorhands (1990) - Oct 07, 2011
84 Journey to the Sun (1999) - Oct 07, 2011
77 American History X (1998) - Oct 07, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with patan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?