![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pathurps | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2010
|

| 85 | Charlie Wilson's War (2007) - Apr 19, 2010 |
| 60 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Apr 14, 2010 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Apr 14, 2010 |
| 66 | Bruce Almighty (2003) - Apr 14, 2010 |
| 72 | Wedding Crashers (2005) - Apr 14, 2010 |
| 89 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Apr 14, 2010 |
| 60 | Yes Man (2008) - Apr 14, 2010 |
| 76 | Hitch (2005) - Apr 14, 2010 |
| 73 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Apr 14, 2010 |
| 65 | Ratatouille (2007) - Apr 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |