![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
patpagani | |
![]() |
Movie Buff - 293 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2010
Location: Auckland, New Zealand
|

| 78 | Jumper (2008) - Nov 01, 2010 |
| 78 | Pay It Forward (2000) - Nov 01, 2010 |
| 89 | Russian Ark (2002) - Nov 01, 2010 |
| 87 | Nine (2009) - Nov 01, 2010 |
| 87 | ¿Quién dice que es fácil? (2007) - Nov 01, 2010 |
| 70 | XXY (2007) - Nov 01, 2010 |
| 91 | Son of the Bride (2001) - Nov 01, 2010 |
| 89 | The Secret in Their Eyes (2009) - Nov 01, 2010 |
| 89 | El Perro (2004) - Nov 01, 2010 |
| 88 | La noche de los lápices (1986) - Nov 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |