![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
patricehidd | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2008
Location: France
|

| 70 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Jan 09, 2009 |
| 85 | Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Jan 09, 2009 |
| 90 | Spirited Away (2002) - Jan 09, 2009 |
| 40 | Charlie's Angels (2000) - Jan 09, 2009 |
| 75 | The Piano (1993) - Jan 09, 2009 |
| 80 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Jan 09, 2009 |
| 30 | Summer of Sam (1999) - Jan 09, 2009 |
| 75 | The Abyss (1989) - Jan 09, 2009 |
| 70 | The Family Man (2000) - Jan 09, 2009 |
| 75 | Ocean's Twelve (2004) - Jan 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |