![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
patricia | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2009
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Bee Movie (2007) - Jul 04, 2009 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Jul 04, 2009 |
| 80 | Dr. Dolittle (1998) - Jul 04, 2009 |
| 100 | Amadeus (1984) - Jul 04, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jul 04, 2009 |
| 100 | Titanic (1997) - Jul 04, 2009 |
| 100 | Red Dragon (2002) - Jul 04, 2009 |
| 80 | Speed (1994) - Jul 04, 2009 |
| 100 | Meet the Parents (2000) - Jul 04, 2009 |
| 100 | Die Hard (1988) - Jul 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |