![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
patrickva | |
![]() |
Movie Buff - 258 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|

| 76 | There Will Be Blood (2007) - Feb 03, 2008 |
| 40 | Leaving Las Vegas (1995) - Jan 26, 2008 |
| 84 | What About Bob? (1991) - Jan 26, 2008 |
| 94 | The French Connection (1971) - Jan 26, 2008 |
| 45 | Superstar (1999) - Jan 26, 2008 |
| 95 | Romancing the Stone (1984) - Jan 26, 2008 |
| 86 | Double Jeopardy (1999) - Jan 26, 2008 |
| 83 | Turner & Hooch (1989) - Jan 26, 2008 |
| 82 | The Truman Show (1998) - Jan 26, 2008 |
| 87 | The Patriot (2000) - Jan 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |