![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
patronus | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2008
Location: Dayton, IN, USA
|

| 88 | The Mummy (1999) - Nov 10, 2008 |
| 76 | Poltergeist (1982) - Nov 10, 2008 |
| 76 | Misery (1990) - Nov 10, 2008 |
| 65 | The Lost Boys (1987) - Nov 10, 2008 |
| 43 | Gremlins 2: The New Batch (1990) - Nov 10, 2008 |
| 89 | The Amityville Horror (2005) - Nov 10, 2008 |
| 54 | Helter Skelter (2004) - Nov 10, 2008 |
| 23 | Friday the 13th (1980) - Nov 10, 2008 |
| 45 | The Island of Dr. Moreau (1996) - Nov 10, 2008 |
| 74 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Nov 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |