![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pattonlynch1 | |
![]() |
Movie Buff - 112 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2012
Location: USA
|

| 98 | Three Men and a Baby (1987) - Feb 10, 2012 |
| 98 | Taxi Driver (1976) - Feb 10, 2012 |
| 93 | Analyze That (2002) - Feb 10, 2012 |
| 93 | Superman: The Movie (1978) - Feb 10, 2012 |
| 93 | Groundhog Day (1993) - Feb 10, 2012 |
| 93 | Girl, Interrupted (1999) - Feb 10, 2012 |
| 93 | Charlie's Angels (2000) - Feb 10, 2012 |
| 93 | The Queen (2006) - Feb 10, 2012 |
| 93 | Quiz Show (1994) - Feb 10, 2012 |
| 98 | A Fish Called Wanda (1988) - Feb 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |