![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pau | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |
| 78 | It Could Happen to You (1994) - Jun 04, 2009 |
| 85 | Gladiator (2000) - Jun 04, 2009 |
| 80 | Carlito's Way (1993) - Jun 04, 2009 |
| 85 | Schindler's List (1993) - Jun 04, 2009 |
| 80 | Body of Lies (2008) - Jun 04, 2009 |
| 80 | Clerks (1994) - Jun 04, 2009 |
| 80 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jun 04, 2009 |
| 80 | The Doors (1991) - Jun 04, 2009 |
| 82 | Falling Down (1993) - Jun 04, 2009 |
| 79 | Syriana (2005) - Jun 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |