Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
paucstadt
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2008
Location: Slovenia
Recent Rankings
45 Righteous Kill (2008) - Dec 07, 2008
80 Burn After Reading (2008) - Dec 07, 2008
65 Quantum of Solace (2008) - Dec 07, 2008
91 The Dark Knight (2008) - Dec 07, 2008
70 WALL·E (2008) - Dec 07, 2008
49 Memoirs of a Geisha (2005) - Dec 07, 2008
62 Training Day (2001) - Dec 07, 2008
77 Super Size Me (2004) - Dec 07, 2008
88 Thirteen (2003) - Dec 07, 2008
86 X2: X-Men United (2003) - Dec 07, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with paucstadt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?