![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paul Beirne | |
![]() |
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: Stanford, CA, USA
|

| 91 | Top Gun (1986) - Aug 27, 2009 |
| 98 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 27, 2009 |
| 98 | Young Frankenstein (1974) - Aug 27, 2009 |
| 95 | The Graduate (1967) - Aug 27, 2009 |
| 98 | Boyz N the Hood (1991) - Aug 27, 2009 |
| 95 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Glory (1989) - Aug 27, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 27, 2009 |
| 100 | Dances with Wolves (1990) - Aug 27, 2009 |
| 98 | The Incredibles (2004) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |