![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pauladutra | |
![]() |
Movie Buff - 289 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Vitoria da Conquista, Bahia, Brazil
|

| 70 | Family Plot (1976) - Jun 13, 2011 |
| 83 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Jun 12, 2011 |
| 80 | My Fair Lady (1964) - Jun 12, 2011 |
| 75 | Becoming Jane (2007) - Jan 14, 2011 |
| 75 | The Odyssey (1997) - Jan 14, 2011 |
| 75 | The Glass House (2001) - Jan 14, 2011 |
| 75 | House on Haunted Hill (1959) - Jan 14, 2011 |
| 65 | The Golden Compass (2007) - Jan 14, 2011 |
| 75 | P.S. (2004) - Jan 14, 2011 |
| 80 | Notes on a Scandal (2006) - Jan 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |