![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paulbrindley | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2010
Location: London, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Children of Men (2006) - Mar 01, 2010 |
| 94 | Rear Window (1954) - Mar 01, 2010 |
| 79 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Mar 01, 2010 |
| 82 | The Deer Hunter (1978) - Mar 01, 2010 |
| 60 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Mar 01, 2010 |
| 78 | The Purple Rose of Cairo (1985) - Mar 01, 2010 |
| 85 | Reservoir Dogs (1992) - Feb 28, 2010 |
| 83 | District 9 (2009) - Feb 28, 2010 |
| 85 | The Hurt Locker (2009) - Feb 28, 2010 |
| 88 | Total Recall (1990) - Feb 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |