Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
paulc327
Movie Buff - 395 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2008
Location: France
Recent Rankings
91 District 9 (2009) - May 30, 2010
89 Avatar (2009) - Dec 23, 2009
86 Chinatown (1974) - Mar 10, 2009
80 Windtalkers (2002) - Mar 10, 2009
72 2 Fast 2 Furious (2003) - Mar 10, 2009
84 Valkyrie (2008) - Mar 10, 2009
88 The Birdcage (1996) - Mar 10, 2009
89 Eddie Murphy Delirious (1983) - Mar 10, 2009
86 Patton (1970) - Mar 10, 2009
83 Wanted (2008) - Mar 10, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with paulc327. Why not go rank more films, then come back and check it out again?