![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paulinhah | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2010
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
|
|
Bio: yes!
| |

| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Aug 23, 2010 |
| 80 | Hachiko: A Dog's Story (2009) - Aug 23, 2010 |
| 80 | Ninja Assassin (2009) - Aug 23, 2010 |
| 88 | I Love You Phillip Morris (2009) - Jul 19, 2010 |
| 50 | Jurassic Park (1993) - Jun 09, 2010 |
| 90 | Dragonheart (1996) - Jun 09, 2010 |
| 100 | City of God (2003) - Jun 09, 2010 |
| 99 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Jun 09, 2010 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jun 08, 2010 |
| 80 | Dead Poets Society (1989) - Jun 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |