![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paulivirgo | |
![]() |
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2009
|

| 75 | One Day (2011) - Jan 01, 2012 |
| 85 | Die Welle (2008) - Jan 21, 2011 |
| 90 | Tangled (2010) - Jan 21, 2011 |
| 83 | The Social Network (2010) - Jan 12, 2011 |
| 75 | Dinner for Schmucks (2010) - Jan 02, 2011 |
| 70 | Date Night (2010) - Jul 07, 2010 |
| 75 | Shutter Island (2010) - Jul 06, 2010 |
| 80 | Toy Story 3 (2010) - Jul 06, 2010 |
| 95 | The Lovely Bones (2009) - May 09, 2010 |
| 75 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Apr 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |