paulmacovei

paulmacovei
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 61% The Green Mile (1999) - Rated 28 Aug 2013
100 89% Take Shelter (2011) - Rated 28 Aug 2013
100 89% The 400 Blows (1959) - Rated 26 Aug 2013
100 89% Wings of Desire (1987) - Rated 26 Aug 2013
100 89% East of Eden (1955) - Rated 26 Aug 2013
100 89% The Graduate (1967) - Rated 25 Aug 2013
90 37% Hook (1991) - Rated 25 Aug 2013
90 37% The Truman Show (1998) - Rated 25 Aug 2013
95 61% The Prestige (2006) - Rated 25 Aug 2013
90 37% The Passion of the Christ (2004) - Rated 25 Aug 2013