![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paulmais | |
![]() |
Movie Buff - 423 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: Hong Kong, Hong Kong
|

| 80 | Ransom (1996) - Jan 09, 2012 |
| 84 | Team America: World Police (2004) - Jan 09, 2012 |
| 80 | Shrek (2001) - Jan 09, 2012 |
| 78 | Unforgiven (1992) - Jan 09, 2012 |
| 91 | The Big Lebowski (1998) - Jan 09, 2012 |
| 74 | Zoolander (2001) - Jan 09, 2012 |
| 77 | El Mariachi (1993) - Jan 09, 2012 |
| 91 | Pan's Labyrinth (2006) - Jan 09, 2012 |
| 96 | Groundhog Day (1993) - Jan 09, 2012 |
| 76 | Top Secret! (1984) - Jan 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |