![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paulrus | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: IN, USA
|

| 88 | Metropolis (1927) - Aug 20, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Zoolander (2001) - Aug 18, 2009 |
| 79 | European Vacation (1985) - Aug 18, 2009 |
| 94 | The Green Mile (1999) - Aug 18, 2009 |
| 91 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Aug 18, 2009 |
| 92 | Spirited Away (2002) - Aug 18, 2009 |
| 87 | Mulan (1998) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Edward Scissorhands (1990) - Aug 18, 2009 |
| 89 | The Rock (1996) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |