![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paulyzee | |
![]() |
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Swingers (1996) - Dec 11, 2006 |
| 90 | Grosse Pointe Blank (1997) - Dec 11, 2006 |
| 75 | The Italian Job (2003) - Dec 11, 2006 |
| 90 | The Princess Bride (1987) - Dec 11, 2006 |
| 80 | Clueless (1995) - Dec 11, 2006 |
| 75 | EdTV (1999) - Dec 11, 2006 |
| 90 | Unbreakable (2000) - Dec 11, 2006 |
| 80 | The Mask of Zorro (1998) - Dec 11, 2006 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 11, 2006 |
| 80 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Dec 11, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |