![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
payz | |
![]() |
Movie Buff - 463 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: Israel
|

| 97 | Raising Arizona (1987) - Sep 11, 2007 |
| 90 | The Hudsucker Proxy (1994) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Ocean's Thirteen (2007) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Transformers (2007) - Sep 11, 2007 |
| 92 | The Bourne Ultimatum (2007) - Sep 11, 2007 |
| 95 | Infernal Affairs III (2003) - Sep 11, 2007 |
| 95 | Infernal Affairs II (2003) - Sep 11, 2007 |
| 95 | Infernal Affairs (2002) - Sep 11, 2007 |
| 80 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |