![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pbandj1024 | |
![]() |
Movie Buff - 201 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2012
Location: USA
|

| 75 | I Heart Huckabees (2004) - Jan 30, 2012 |
| 84 | The Karate Kid (1984) - Jan 30, 2012 |
| 58 | Scream 2 (1997) - Jan 30, 2012 |
| 80 | District 9 (2009) - Jan 30, 2012 |
| 45 | Police Academy (1984) - Jan 30, 2012 |
| 66 | Matchstick Men (2003) - Jan 30, 2012 |
| 60 | Home Alone (1990) - Jan 30, 2012 |
| 79 | Psycho (1960) - Jan 30, 2012 |
| 82 | Lost in Translation (2003) - Jan 30, 2012 |
| 71 | One Hour Photo (2002) - Jan 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |