pbandnv

pbandnv
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 78% Dracula (1992) - Rated 22 Jun 2008
77 18% The Karate Kid (1984) - Rated 22 Jun 2008
79 24% Crocodile Dundee (1986) - Rated 22 Jun 2008
72 6% Jackass: The Movie (2002) - Rated 22 Jun 2008
84 55% The Big Lebowski (1998) - Rated 22 Jun 2008
86 70% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 22 Jun 2008
82 43% War of the Worlds (2005) - Rated 22 Jun 2008
86 70% The Others (2001) - Rated 22 Jun 2008
89 83% Edward Scissorhands (1990) - Rated 22 Jun 2008
90 89% Memento (2001) - Rated 22 Jun 2008