![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pbenham | |
![]() |
Movie Buff - 296 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: USA
|

| 82 | Die Hard 2 (1990) - Sep 25, 2010 |
| 77 | Speed (1994) - Sep 25, 2010 |
| 82 | Eddie Murphy Raw (1987) - Sep 25, 2010 |
| 83 | Tango & Cash (1989) - Sep 25, 2010 |
| 83 | Best in Show (2000) - Sep 25, 2010 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Sep 25, 2010 |
| 92 | Braveheart (1995) - Sep 23, 2010 |
| 78 | The Wedding Singer (1998) - Sep 23, 2010 |
| 73 | Good Dick (2008) - Sep 23, 2010 |
| 83 | The Rock (1996) - Sep 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |