Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pbi
Movie Buff - 308 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
77 Troy (2004) - Aug 20, 2008
98 The Godfather (1972) - Aug 20, 2008
92 Fight Club (1999) - Aug 20, 2008
90 Sleepy Hollow (1999) - Aug 20, 2008
88 Tombstone (1993) - Aug 20, 2008
92 Joint Security Area (2000) - Aug 20, 2008
94 Collateral (2004) - Aug 20, 2008
87 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 20, 2008
85 Robots (2005) - Aug 20, 2008
89 The Fifth Element (1997) - Aug 20, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pbi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?