Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pcd7
Film Freak - 629 Films Ranked
Member Since: Sep 28, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
95 To Have and Have Not (1944) - Dec 06, 2007
98 Nashville (1975) - Dec 06, 2007
81 The Station Agent (2003) - Dec 06, 2007
85 El Mariachi (1993) - Dec 06, 2007
77 Collateral Damage (2002) - Dec 06, 2007
79 Manhunter (1986) - Dec 06, 2007
79 Swingers (1996) - Dec 06, 2007
86 You Can Count On Me (2000) - Dec 06, 2007
85 The Firm (1993) - Dec 06, 2007
89 Gosford Park (2001) - Dec 06, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pcd7. Why not go rank more films, then come back and check it out again?