![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pdd12 | |
![]() |
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2010
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Feb 17, 2010 |
| 90 | Gattaca (1997) - Feb 17, 2010 |
| 95 | No Country for Old Men (2007) - Feb 17, 2010 |
| 90 | Hook (1991) - Feb 17, 2010 |
| 94 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Feb 17, 2010 |
| 87 | The Hangover (2009) - Feb 17, 2010 |
| 90 | Layer Cake (2004) - Feb 17, 2010 |
| 95 | Bloody Sunday (2002) - Feb 17, 2010 |
| 94 | The Bourne Supremacy (2004) - Feb 17, 2010 |
| 90 | The Third Man (1949) - Feb 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |