![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pdegrand | |
![]() |
Movie Buff - 296 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2007
Location: Newort, MI, USA
|

| 78 | Captain America: The First Avenger (2011) - Oct 08, 2011 |
| 78 | Hall Pass (2011) - Oct 08, 2011 |
| 84 | Unstoppable (2010) - Oct 08, 2011 |
| 86 | The Green Hornet (2011) - Oct 08, 2011 |
| 70 | Bridesmaids (2011) - Oct 08, 2011 |
| 88 | The Forgotten (2004) - Sep 24, 2011 |
| 92 | Star Trek (2009) - Sep 24, 2011 |
| 88 | The A-Team (2010) - Sep 24, 2011 |
| 83 | The Expendables (2010) - Sep 24, 2011 |
| 90 | Red (2010) - Sep 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |