Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pdidio
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
86 Superbad (2007) - Jul 18, 2009
30 Scarface (1983) - Jul 18, 2009
74 Man on the Moon (1999) - Jul 18, 2009
66 A Few Good Men (1992) - Jul 18, 2009
79 Little Miss Sunshine (2006) - Jul 18, 2009
22 Patriot Games (1992) - Jul 18, 2009
78 The Virgin Suicides (1999) - Jul 18, 2009
84 The Sixth Sense (1999) - Jul 18, 2009
66 The Day After Tomorrow (2004) - Jul 18, 2009
76 The Devil Wears Prada (2006) - Jul 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pdidio. Why not go rank more films, then come back and check it out again?