Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pdimaxloc
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2010
Location: New York, New York, USA
Bio: Very busy person.
Recent Rankings
85 The Scorpion King (2002) - Feb 28, 2010
90 Scarface (1983) - Feb 28, 2010
85 The Pink Panther (2006) - Feb 28, 2010
85 City of God (2003) - Feb 28, 2010
90 Braveheart (1995) - Feb 28, 2010
90 Gladiator (2000) - Feb 28, 2010
90 Akeelah and the Bee (2006) - Feb 28, 2010
90 Scent of a Woman (1992) - Feb 28, 2010
90 From Paris with Love (2010) - Feb 28, 2010
90 Lucky Number Slevin (2006) - Feb 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pdimaxloc. Why not go rank more films, then come back and check it out again?