Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pdmp
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2009
Location: Brazil
Recent Rankings
90 Jackie Brown (1997) - Apr 11, 2009
64 Arizona Dream (1993) - Apr 11, 2009
93 Ed Wood (1994) - Apr 11, 2009
70 Cry-Baby (1990) - Apr 11, 2009
70 Coffee and Cigarettes (2003) - Apr 11, 2009
91 Dead Man (1995) - Apr 11, 2009
90 Paradise Alley (1978) - Apr 11, 2009
80 The Wrestler (2008) - Apr 11, 2009
89 Land of the Dead (2005) - Apr 11, 2009
90 Johnny Handsome (1989) - Apr 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pdmp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?