pdub82

pdub82
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% The Dark Knight (2008) - Rated 15 Jan 2014
70 35% American Hustle (2013) - Rated 15 Jan 2014
90 96% Donnie Darko (2001) - Rated 30 Dec 2013
50 15% Boogie Nights (1997) - Rated 29 Dec 2013
80 63% Apollo 13 (1995) - Rated 29 Dec 2013
70 35% Throw Momma from the Train (1987) - Rated 29 Dec 2013
86 84% Yes Man (2008) - Rated 29 Dec 2013
65 27% Enemy at the Gates (2001) - Rated 29 Dec 2013
50 15% UHF (1989) - Rated 29 Dec 2013
85 79% The Butterfly Effect (2004) - Rated 29 Dec 2013