![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pdubb_o8 | |
![]() |
Movie Buff - 332 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | 300 (2007) - Mar 13, 2007 |
| 70 | Hulk (2003) - Feb 17, 2007 |
| 91 | Almost Famous (2000) - Feb 17, 2007 |
| 85 | Rocky Balboa (2006) - Feb 17, 2007 |
| 72 | Pan's Labyrinth (2006) - Feb 17, 2007 |
| 78 | Children of Men (2006) - Feb 17, 2007 |
| 75 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Feb 17, 2007 |
| 78 | Pride & Prejudice (2005) - Feb 17, 2007 |
| 75 | Capote (2005) - Feb 17, 2007 |
| 85 | Lucky Number Slevin (2006) - Feb 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |