![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pdxtrav | |
![]() |
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2008
Location: Portland, OR, USA
|

| 82 | Ponyo (2008) - Mar 13, 2011 |
| 92 | How to Train Your Dragon (2010) - Mar 13, 2011 |
| 85 | Inception (2010) - Mar 13, 2011 |
| 100 | Spirited Away (2002) - Mar 13, 2011 |
| 88 | Youth in Revolt (2010) - Mar 13, 2011 |
| 75 | Fantasia (1940) - Mar 13, 2011 |
| 87 | Tales from Earthsea (2006) - Mar 13, 2011 |
| 80 | Black Death (2010) - Mar 13, 2011 |
| 100 | Gnomeo and Juliet (2011) - Mar 13, 2011 |
| 85 | Paper Heart (2009) - Dec 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |