Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pe6o
Movie Buff - 259 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2009
Location: Bulgaria
Recent Rankings
83 Ocean's Twelve (2004) - Jan 07, 2009
45 Spider-Man 3 (2007) - Jan 07, 2009
76 Die Hard 2 (1990) - Jan 07, 2009
80 xXx (2002) - Jan 07, 2009
65 John Q (2002) - Jan 07, 2009
66 Mortal Kombat (1995) - Jan 07, 2009
62 Minority Report (2002) - Jan 07, 2009
57 Just Married (2003) - Jan 07, 2009
83 Red Dragon (2002) - Jan 07, 2009
63 Planet of the Apes (2001) - Jan 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pe6o. Why not go rank more films, then come back and check it out again?