![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
peckinpah | |
![]() |
Movie Buff - 391 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2006
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 87 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Assassination Tango (2002) - Aug 13, 2007 |
| 39 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Babe (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |