![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pedro . | |
![]() |
Film Freak - 588 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2008
Location: Santos, SP, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Meu Tio Matou um Cara (2004) - Feb 08, 2009 |
| 86 | Pineapple Express (2008) - Feb 08, 2009 |
| 73 | Kung Fu Hustle (2004) - Feb 07, 2009 |
| 87 | Dumb and Dumber (1994) - Feb 07, 2009 |
| 93 | Goliath and the Dragon (1960) - Feb 06, 2009 |
| 90 | Mystic River (2003) - Feb 02, 2009 |
| 83 | Shine a Light (2008) - Feb 02, 2009 |
| 91 | Anatomy of a Murder (1959) - Feb 01, 2009 |
| 84 | The Exorcist: The Version You've Never Seen (2000) - Jan 31, 2009 |
| 86 | Two Streams (1999) - Jan 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |